Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 12.06.2010, 14:10
Nie tylko Clebera się to jarcze tyczy. Myślę, że spokojnie można by zaproponować jakąś rolę w klubie Sobolowi czy Głowie (może Baszczyńskiemu) po zakończeniu ich karier. Nawet jeśli Głowa pojechał by na ostatnie lata gry do Turcji. Tacy zawodnicy to skarb dla klubu i mam nadzieję, że Basałaj mówiąc o polityce historycznej także takie aspekty brał pod uwagę
Odpowiedz cytując