|
DO mav23
mam pytanie czy biuro pracuje nad projektem zaszklenia ostatniego pietra na wschodniej ( pod balkonikiem) i czy bedzie to wykonane. poprawi sie estetyka od padku Jordana i wiatr nie bedzi po plecach wial oraz nikt nie bedzie wyrzucał petów papierosowych na ludzi którzy bedą wchodzic do trybuny. Dzieki
|