Temat
:
Mundial 2010 w RPA
Wyświetl pojedynczy post
3żyk
Member
Od: 07.2008
Offline
#
279
12.06.2010, 13:29
Historia jest jednak przewrotna. Ostentacyjnie wiezieni przez sędziów w 2002 Koreańczycy, dzisiaj mogą się poczuć jak ówcześni rywale. Karma
3żyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 3żyk
Odwiedź stronę domową użytkownika 3żyk!
Znajdź inne posty napisane przez 3żyk