Wyświetl pojedynczy post
Szyman423
Senior Member
 
 
Od: 12.2009
Skąd: z Bochniii

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24743
Stary 12.06.2010, 13:09
Ludzie nie narzekajcie ...
Jak nie było bramkarza to wszyscy narzekali
Jak jest (o ile to info jest prawda) wszyscy narzekaja ze przyszedl bramkarz.
A wgl skad wy mozecie wiedziec jak on broni po 1 filmiku na YT ?
Odpowiedz cytując