Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Szyman423
Senior Member
Od: 12.2009
Skąd: z Bochniii
Offline
#
24743
12.06.2010, 13:09
Ludzie nie narzekajcie ...
Jak nie było bramkarza to wszyscy narzekali
Jak jest (o ile to info jest prawda) wszyscy narzekaja ze przyszedl bramkarz.
A wgl skad wy mozecie wiedziec jak on broni po 1 filmiku na YT ?
http://wislakrakow.com/forum/signatu...pic53579_3.gif
Szyman423
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szyman423
Znajdź inne posty napisane przez Szyman423