bercik860 napisał(a):

Podbijam
Posiada ktoś z was wiatraczek na USB? Nie taki do chłodzenia komputera tylko osoby przed nim siedzącej. Daje to coś? Bo ostatnie dni to masakra...
|
a dlaczego USB?ja mam przed monitorem normalny wiatrak na biurko i zajebiscie tylko glowa napierdziela po kilku godzinnym siedzeniu ,nie jest to drogie teraz pewnie promocje beda w marketach