|
Za pozyskanie bramkarza (jeśli to prawda)...WIELKIE BRAWA!!!
Czekamy na pomocnika i napadziora z prawdziwego zdarzenia.Do roboty Panowie!
Widać że nowa/stara Wiślacka miotła zaczęła robić to,czego nie potrafiono od pewnego czasu.
Pozdro dla Prezesa!!!
|