Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24738
Stary 12.06.2010, 12:06
ceny poszły w góre w ostatnich latach, dziś za Sobiecha z Sadlokiem co tak naprawde zaliczyli jeden dobry sezon trzeba dac razem 1,5 mln € i pewnie kontrakty min. 250 tyś € za rok grania.

Także cena (400 tyś € ) za Jovanica nie wydaje mi sie zbyt wygórowana
Ostatnio edytowane przez AYALA : 12.06.2010 o godz. 12:09.
Odpowiedz cytując