|
ceny poszły w góre w ostatnich latach, dziś za Sobiecha z Sadlokiem co tak naprawde zaliczyli jeden dobry sezon trzeba dac razem 1,5 mln € i pewnie kontrakty min. 250 tyś € za rok grania.
Także cena (400 tyś € ) za Jovanica nie wydaje mi sie zbyt wygórowana
Ostatnio edytowane przez AYALA : 12.06.2010 o godz. 12:09.
|