Wyświetl pojedynczy post
rabi86
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7493
Stary 12.06.2010, 12:03
Widzę, że wszyscy stawiają na Anglię i Argentynę. Żebyśmy się nie przejechali.
Większe obawy mam co do Anglików, chociaż drużyna Maradony też jest taką niewiadomą.
Też liczę na mało bramek w pierwszym dzisiejszym meczu
Odpowiedz cytując