gigant napisał(a):

|
Pawełek też zagrał w kadrze, nawet Cabaj był kiedys na konsultacji kadry. Takie porównania do niczego nie prowadzą, ale trzeba wziąc pod uwagę że 400 tyś euro które w naszych klubach jest kwotą wieeelką, na zachodzie jest kwotą wywołującą usmiech. Trzeba sie przyzwyczaic do takich kwot, szczególnie w kontekście przywołanego tu Wilczka. Wydaje się że nie przepłacilismy.
|
A nie około 200 tysięcy Wilczek kosztuje Zagłębie Lubin? To tak żeby trzymać się faktów
A to czy przepłaciliśmy czy nie, pokaże sam Jovanić - najlepiej dzięki świetnej grze i zdobytemu przez to uznaniu u kibiców.