Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24735
Stary 12.06.2010, 11:52
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
No ****a, czekałem na taki komentarz.Powiedz, w ilu meczach go widziałeś, że go oceniasz? Bo ja też w żadnym.


Skoro chciał go Partizan i ma za sobą debiut w reprze, to chyba coś potrafi, tak? A skoro jakiś Wilczek z Piasta Gliwice kosztuje 300 000 €, to gdzie chciałeś znaleźć tańszego bramkarza? W Garbarni?


Edit: To się chłopu dostało
Pawełek też zagrał w kadrze, nawet Cabaj był kiedys na konsultacji kadry. Takie porównania do niczego nie prowadzą, ale trzeba wziąc pod uwagę że 400 tyś euro które w naszych klubach jest kwotą wieeelką, na zachodzie jest kwotą wywołującą usmiech. Trzeba sie przyzwyczaic do takich kwot, szczególnie w kontekście przywołanego tu Wilczka. Wydaje się że nie przepłacilismy.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując