|
Upłynął pierwszy tydzien pracy przy R22. Montowanie drzwi idzie sprawnie, hehe w skyboxach chłopaki połozyły złe płytki, musieli zrywac i kłaść od nowa ciemniejsze (na 1 poziomie).Zaczyna sie już malowanie pomieszczen. Ogolnie rzecz biorąć powinni sie wszyscy wyrobic w wyznaczonym terminie (jesli chodzi o wnetrze)
|