Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24733
Stary 12.06.2010, 11:48
jestem ciekaw czy w poniedzialek bedzie koferencja prasowa
ciekawe czy Arek odejdzie, ja chcialbym widziec za niego kogos z zagranicy, mozna przy odrobinie szczescie sciagnac kogos dobrego z zagranicy za nie duze pieniadze np Marcelo, Cleber

Odpowiedz cytując