|
Widzę, że w klubie nadal nie wyciągają wniosków z porażek. Łatamy jedną dziurę to tworzymy drugą. Z Levadią też nie mielismy obrony, teraz sytuacja się powtarza, odszedł Alvarez, odchodzi Głowa. W miejsce Arka widzę Sadloka, chociaż ten gra ostatnio na lewej obronie. A teraz kilka słów o waszym idolu Gliku; miał jedną (1!) dobrą rundę w karierze! Ponadto jest stosunkowo wolny i mało zwrotny. Jeszcze ta jego atletyczna budowa...
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
|