|
Brać i Glika i Sadloka. Przecież Sadlok może grać jako defensywny pomocnik, a Sobol juz swoje lata ma... A co do Sobiecha to wogóle nie jestem do niego przekonany. Nowak jest tańszy, grał całą rundę bez kontuzji (wieśc chyba taki szklany nie jest) i w słabym Bełchatowie trochę bramek strzelił, a poza tym zna się z Gargułą.
|