Wyświetl pojedynczy post
marcinb88
Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Krk/Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24731
Stary 12.06.2010, 11:47
Brać i Glika i Sadloka. Przecież Sadlok może grać jako defensywny pomocnik, a Sobol juz swoje lata ma... A co do Sobiecha to wogóle nie jestem do niego przekonany. Nowak jest tańszy, grał całą rundę bez kontuzji (wieśc chyba taki szklany nie jest) i w słabym Bełchatowie trochę bramek strzelił, a poza tym zna się z Gargułą.
Odpowiedz cytując