Bramkarz zapowiada się raczej na pozytywny transfer.
Przychodzi do nas z zespołu , który stracił w sezonie 27 bramek , co było 4 (a w zasadzie 2 , bo Partizana i Crveny nie powinno się wliczać do tej kompetencji

) wynikiem w lidze serbskiej. Zespół grając jako beniaminek zajął 4 miejsce w tabeli. Jovanic zagrał w 29 z 30 meczów w lidze , a w jedynym w którym nie zagrał , jego zespół przegrał 0-2 z drużyną z drugiej połówki tabeli. Nasz nowy bramkarz(?) na pewno nie będzie wspominał miło szczególnie jednego z meczów w tym sezonie w lidze serbskiej , kiedy to jego zespół został rozjechany przez Crvene Zvezdę 5-2 .
Jezeli chodzi o ten mecz z Crvena , to taka ilość straconych bramek jest ,,zasluga'' obrońców .
Pierwsza bramka byla z karnego , przy drugiej moze i czesc winy ponosił , ale obronca tez powinien inaczje zareagow , trzecia to ****a nie do obrony , czwarta tez moze podzielic sie odpowiedzialnoscia z obrońami , ale zdecydowanie przy ich wiekszej zasludze , piata to przegrany pojedynek 1 na 1 i potezny strzał , raczej nie do wygrania
Jeżeli obrona jego drużyny grała w każdym meczu tak jak w tym z drużyną z Belgradu , to wynik 27 straconych bramek jest niebywalym sukcesem.
http://www.youtube.com/user/kojovici...55/lxyzVrKrHZw
Tutaj filmik z bramkami z tego meczu ^ od 4 min i 50 s .
Ogólnie na tym profilu są skróty z wszystkich kolejek serbskiej ekstraklasy , więc jeżeli komuś bardzo się nudzi , to może sobie pooglądać czy dużo ,,farfocli'' wpuścił nasz nowy nabytek
