|
Oj anthony09 ależ głupoty piszesz. 400 tysięcy euro to jest dla Ciebie dużo? To za ile mamy kupować. Przestańcie pierdzielić głupoty. Powinniśmy wydawać i ponad 1 mln euro za gracza, żeby choć trochę zbliżyć się do Europy. Jak na takiego kolesia w tym wieku to i tak była "przecena".
|