anthony09 napisał(a):

|
400 tys Euro za takiego bramkarza to wydaję mi się trochę za dużo ;/ Można lepiej byłoby te pieniądze zainwestować w lepszych grajków, ale jak to mówią lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu.
|
Gratuluje.... nie wiedzialem ze mamy tu rowniez osobe ze scoutingu ktora jezdzi i oglada graczy. Widac Basalaj szybo zorganizowal caly pion....