Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24726
Stary 12.06.2010, 11:37
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
400 tys Euro za takiego bramkarza to wydaję mi się trochę za dużo ;/ Można lepiej byłoby te pieniądze zainwestować w lepszych grajków, ale jak to mówią lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu.
W światowej piłce 400 tysięcy Euro top jest NIC, w Polsce bramkarz podobnej klasy, albo inaczej. podobnej reputacji kosztuje ponad milion euro, Bufona czy nawet takiego Muche nie kupisz za tyle.
Odpowiedz cytując