anthony09 napisał(a):

|
400 tys Euro za takiego bramkarza to wydaję mi się trochę za dużo ;/ Można lepiej byłoby te pieniądze zainwestować w lepszych grajków, ale jak to mówią lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu.
|
W światowej piłce 400 tysięcy Euro top jest NIC, w Polsce bramkarz podobnej klasy, albo inaczej. podobnej reputacji kosztuje ponad milion euro, Bufona czy nawet takiego Muche nie kupisz za tyle.