Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24723
Stary 12.06.2010, 11:34
400 tys Euro za takiego bramkarza to wydaję mi się trochę za dużo ;/ Można lepiej byłoby te pieniądze zainwestować w lepszych grajków, ale jak to mówią lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu.
Odpowiedz cytując