Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24718
Stary 12.06.2010, 11:30
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Z dwójki Sadlok - Glik zdecydowanie brałbym tego drugiego.
A niby czemu?
Przemawia za nim fakt ze jest tanszy ale jest słabszy od Sadloka i nie może grać na tylu pozycjach co on.
Odpowiedz cytując