Temat
:
Terminarz na sezon 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
blac_kluk
Junior Member
Od: 03.2010
Offline
#
10
12.06.2010, 11:17
Taki terminarz zażyczyła sobie między innymi Wisła, wiec nie piszcie bzdur ze to znów jakiś spisek.
blac_kluk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do blac_kluk
Znajdź inne posty napisane przez blac_kluk