Mareq napisał(a):

Tylko że ja nie mam problemu żeby wyraźnie określić swoje przekonania w stosunku do osób i działań z jakiegokolwiek obozu by nie pochodziły.
Kandydat owszem , ale przeszłość jego dziadka nie jest jego przeszłością.
To , że Tusk o tym nie mówił(a nawet jeżeli wiedział , to wcale się mu nie dziwię) nie implikuje tego iż Kurski miał prawo przedstawić to w takiej formie w jakiej to przedstawił.
|
również nie mam problemu gdyż nie "kibicuje" żadnej partii politycznej.
Fakt, Kurski nie powinien w takiej formie to powiedzieć.
Tusk powinien się zachować inaczej rodziny nie powinno się wstydzić. mógł dzięki temu przyczynić się do pojednania polsko-niemieckiego.
Podsumowując zgadzam się z Tobą a odpowiadałem nie na Twój post tylko Robin hood'a i jego porównanie Tuska do Papieża... ehh brak słów..

kilka dni temu była ostra rozmowa na temat sondaży "kto płaci takie wyniki" o to najlepszy dowód
http://www.dziennik.pl/polityka/wybo...eb_w_leb_.html
42 - 30 według TVN24
38-36 według TNS OSOP