Wyświetl pojedynczy post
tramp
Junior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24713
Stary 12.06.2010, 10:46
witajcie

Jeśli Głowacki odejdzie do Trabzonu to powinniśmy dojśc do porozumienia z Ruchem. 1,5 bańki za Głowackiego = 1,5 bańki za Sobiecha i Sadloka. Co prawda po tym co Sadlok pokazał w meczu z Hiszpanią odechciewa się transferó z polskiej ligi na długo, ale w patrząc na zeszły sezon jakaś inwestycja by to była.

Co do Jovanicia - wiemy na jego temat mało, umiejętności możemy ocenic chyba tylko po tych filmikach, no chyba żę ktoś zna ligę serbską. Z filmików wnioski wyciągac trudno i zawsze będą naciągane ale rzuca się w oczy parę rzeczy:

facet raczej się nie spala nawet w sytuacjach kiedy ktoś nieoczekiwanie strzela czy dochodzi do sytuacji na 4-5 metrach, nie reaguje nerwowo, podejmuje dobre decyzje (oczywiście na filmikach nie mamy sytuacji kiedy wybrał źle..). Nagrania sugerują że facet ma jedną cechę której taki Pawełek nigdy nie miał i raczej miec nie będzie - ZIMNĄ KREW. Nie spala się, jest pewny swoich umiejętności i to widac.

Podobało mi się jak w kilku sytuacjach nie szedł na pałę na zawodnika kiedy ten go mógł minąc zwodem ale skracał kąt tylko do momentu kiedy to było potrzebne. Widac po nim szybką ocenę sytuacji - wie kiedy możę się rzucic pod nogi napastnika a kiedy wyczekac, kiedy stac do końca a kiedy wyjśc do dośrodkowania, etc. Myśmy nigdy nie mieli szczęścia do takich bramkarzy (może poza Dolhą, ale o nim szkoda gadac z innych powodów) a tu mamy szansę na gościa który nie będzie wprowadzał nerwowości między słupkami jak Majdan czy Pawełęk.

Nie widac żeby sprawiały mu róznicę strzały górą, dołem, gra nogami czy wychodzenie do dośrodkowań - wszystkie elementy pokazane na wysokim, równym poziomie.

Raczej nie gwiazdorzy facet. 20 minut i nie robił jakichś szaleńczych gestów , wrzasków, etc. Oj przydałby sięprofesjonalista w bramce który robi swoje a nie macha rękami.W porównaniu z Navasem chyba spokojniejszy, mniej efekciarski ale raczej nie gorszy piłkarsko.

OCZYWIŚCIE, TO TYLKO 20 MINUTOWE NAGRANIE. To czy potwierdzi którąkolwiek z tych cech zależy tylko od niego. To czy tak gra w rzeczywistości czy to tylko dobra robota selekcjonera ujęc do filmu pokaże już liga i puchary.
Odpowiedz cytując