Wyświetl pojedynczy post
pablo92TSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24706
Stary 12.06.2010, 10:29
klubus napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Głowacki odejdzie to do Wisły powinien przyjść ktoś z dwójki Glik-Sobiech.


Glik-Sadlok*

Sobiech się na stopera nie nadaje
Odpowiedz cytując