Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24695
Stary 12.06.2010, 10:19
KacpiTSW napisał(a):Wyświetl post
Tak to już tutaj bywa...


Nie ma zawodników - jest płacz
Są zawodnicy - też jest płacz, bo oni woleli by innego...
Tak to jest jak sie dzieciarni w dupie poprzewraca... szkoda slow
Odpowiedz cytując