Proximus napisał(a):

|
Mam pytanie do tych użytkowników forum "lepiej poinformowanych". Czy pozyskanie tego bramkarza oznacza że nie ędziemy już nikogo testować na pozycję bramkarza nr 2 na obozach?
|
Prawdopodobnie...mamy przecież najlepszego bramkarza ligi
http://www.youtube.com/watch?v=WMXLosK7GOw