Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
tkwm
Member
Od: 05.2010
Offline
#
10577
12.06.2010, 09:55
borsuk
napisał(a):
Sa juz barierki dla białych krzeselek tworzacych litere "A" w napisie na trybunie. Bardzo ciekawi mnie jak wyjdzie ten napis.
A skąd masz takie info?
tkwm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tkwm
Znajdź inne posty napisane przez tkwm