Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
24684
12.06.2010, 09:52
Prawdopodobnie dla samego Jovanovicia nie będą robić konferencji prasowej w poniedziałek, dlatego wydaje mi się, że są finalizowane kolejne transferu, tak żeby chociaż ze 3 nowych piłkarzy pokazać dziennikarzom.
tormenthor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tormenthor
Znajdź inne posty napisane przez tormenthor