Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5689
Stary 12.06.2010, 09:43
Piettras napisał(a):Wyświetl post
Teraz wystarczy tylko sprowadzić z wolnego transferu Bartosza Białkowskiego na drugiego bramkarza i sprzedać Pawełka i problem z obsadzeniem pozycji golkipera mamy z głowy. Czekam na więcej!!
Fajnie by było gdyby drugim bramkarzem został Navas. Będzie daromowy prawdopodobnie 30 czerwca.
Pożyjemy zobaczymy
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując