Piettras napisał(a):

Teraz wystarczy tylko sprowadzić z wolnego transferu Bartosza Białkowskiego na drugiego bramkarza i sprzedać Pawełka i problem z obsadzeniem pozycji golkipera mamy z głowy. Czekam na więcej!!
|
Fajnie by było gdyby drugim bramkarzem został Navas. Będzie daromowy prawdopodobnie 30 czerwca.
Pożyjemy zobaczymy
