dynek.pl napisał(a):

a czemu jednosezonowca ? dlatego, ze do Lecha idzie ?
podejrzewam, ze jakby te transfery byly odwrotne to bys napisal, ze Wilczek jednosezonowy, a Kielb ciekawszy
|
Kiełb dopiero jeden sezon grał w Eklasie dlatego jednosezonowiec

Wilczek to też jedno-sezonowiec choć pó łroku więcej grał
oczywiście obydowoje mają szanse udowodnić ze tak nie jest jednak...
jestem sceptyczny bo takich zawodoników w ostanich latach trochę się lidze pojawiło
kiedyś był wysyp w Odrze (Radzewicz, Kwiek, Nowacki)