Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 12.06.2010, 09:42
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
a czemu jednosezonowca ? dlatego, ze do Lecha idzie ?
podejrzewam, ze jakby te transfery byly odwrotne to bys napisal, ze Wilczek jednosezonowy, a Kielb ciekawszy
Kiełb dopiero jeden sezon grał w Eklasie dlatego jednosezonowiec
Wilczek to też jedno-sezonowiec choć pó łroku więcej grał

oczywiście obydowoje mają szanse udowodnić ze tak nie jest jednak...

jestem sceptyczny bo takich zawodoników w ostanich latach trochę się lidze pojawiło
kiedyś był wysyp w Odrze (Radzewicz, Kwiek, Nowacki)
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 12.06.2010 o godz. 12:00.
Odpowiedz cytując