skeba napisał(a):

Nie wiem, czy nie lepiej byłoby kupić reprezentanta Kostaryki. Koles był z tego co wynika - tańszy.
Ja jednak poczekam na moment, kiedy założy trykoty naszej Wiselki
|
sorry ale moze Casillasa albo Bufona , ja Bogu dziekuje za tego golkipera
jak sie nie ma co sie lubi to sie kradnie co popadnie
a ten zawodnik nie jest zly a nawet jest dobry