Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24683
Stary 12.06.2010, 09:39
skeba napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, czy nie lepiej byłoby kupić reprezentanta Kostaryki. Koles był z tego co wynika - tańszy.
Ja jednak poczekam na moment, kiedy założy trykoty naszej Wiselki
sorry ale moze Casillasa albo Bufona , ja Bogu dziekuje za tego golkipera
jak sie nie ma co sie lubi to sie kradnie co popadnie
a ten zawodnik nie jest zly a nawet jest dobry
.....
Odpowiedz cytując