skeba napisał(a):

Nie wiem, czy nie lepiej byłoby kupić reprezentanta Kostaryki. Koles był z tego co wynika - tańszy.
Ja jednak poczekam na moment, kiedy założy trykoty naszej Wiselki
|
Myślę, że on wciąż jest brany pod uwagę. Wolą poczekać spokojnie na decyzję FIFA i wtedy zapadnie decyzja czy Navas czy Pawełek.