Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24682
Stary 12.06.2010, 09:38
skeba napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, czy nie lepiej byłoby kupić reprezentanta Kostaryki. Koles był z tego co wynika - tańszy.
Ja jednak poczekam na moment, kiedy założy trykoty naszej Wiselki
Myślę, że on wciąż jest brany pod uwagę. Wolą poczekać spokojnie na decyzję FIFA i wtedy zapadnie decyzja czy Navas czy Pawełek.

Odpowiedz cytując