Konrad. napisał(a):

****a, co za odpowiedź: "myśle, że na przełomie czerwca i lipca zaczniemy instalacje murawy". Czy oni naprawdę nie mają tam żadnego harmonogramu? Budują sobie na spontanie, jak u pana Ryśka? Nie umie podać dokładnej daty?
To samo tyczy się wykończeniówki pod wschodnią. "Powinnismy zdążyć na połowę lipca". ****a, przecież został miesiąc. Wszystkie prace przebiają nie zależnie od warunków pogodowych... Naprawdę nie umie podać dokładnej daty zakończenia robót?
|
Chyba kolego nieuwaznie obejrzałes program....wyrażnie inżynier Polimexu powiedział, że na przełomie czerwca i lipca trawa będzie się już zielenić i że ze wschodnia na pierwszy mecz na połowe lipca będzie przygotowana.