cisee1906 słuszna racja

) Makinwa na pewno nie przyjdzie, a tez myślę ze najlepiej by było sprzedać Pawełka i kupić bramkarza pogoni jako rezerwa...a co do żurawskiego to po co on nam. on jest stary i pies na pieniądze...jakiegos napastnika z 1ligi nie ma ciekawego

tez trzeba w krajowe podwórko inwestowac