Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5686
Stary 12.06.2010, 08:24
Jeśli chodzi o tego bramkarza z Serbii, dostałem priva od pewnego forumowicza że Wisła go podpisała jeszcze przed informacjami w prasie na jego temat czyli coś musiało być na rzeczy.

Nie będę pisał, jaki to forumowicz, jak będzie chciał to się sam ujawni jeśli transfer dojdzie do skutku to Kolego gratuluję info

zbymak, maci0s, wiecie coś na ten temat?

ps: mam nadzieję że wspomniany Forumowicz nie obrazi się że to napisałem, ale w tym zamęcie z bramkarzami już nie mogłem wytrzymać
Ostatnio edytowane przez Proud : 12.06.2010 o godz. 08:26.
Odpowiedz cytując