Jeśli chodzi o tego bramkarza z Serbii, dostałem priva od pewnego forumowicza że Wisła go podpisała jeszcze przed informacjami w prasie na jego temat

czyli coś musiało być na rzeczy.
Nie będę pisał, jaki to forumowicz, jak będzie chciał to się sam ujawni

jeśli transfer dojdzie do skutku to Kolego gratuluję info
zbymak, maci0s, wiecie coś na ten temat?
ps: mam nadzieję że wspomniany Forumowicz nie obrazi się że to napisałem, ale w tym zamęcie z bramkarzami już nie mogłem wytrzymać
