|
Jeśli Makinwa chce 500 tys E podstawy, to raczej nie ma sensu o nim rozmawiać w tym temacie. W kwestii bramkarzy, to nie wiem czemu, ale mam wrażenia, że Navas byłby lepszy od Jovanovivia. No ale obojętnie, który przyjdzie to i tak będzie lepszy od Pawełka. Na razie nic nie słychać o tym, gdzie wylądował Żurawski, więc może negocjuje z Wisłą.
|