Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24663
Stary 12.06.2010, 08:18
morgenes napisał(a):Wyświetl post
25 bramek puszczonych w 29 meczach, tse tse tse
No ale najważniejsze, że był pewnie najtańszy ze wszystkich potencjalnych kandydatów

show must go on...
Przegladajac lige to znakomita wiekszosc zespołów ma stracone 35-40 goli w lidze.

http://www.fkspartakzlatiborvoda.com...detaljnije/37/

Cytat:
postati novi član ovog poznatog klub
''stał się nowym członkiem tego słynnego klubu''


Cytat:
Zanim trafił do Zlatibora rok spędził w Graficarze Belgrad, a dwa sezony w FK Novi Sad. Najbardziej udany miał właśnie ten sezon. M.in. dzięki jego dobrej grze Spartak zajął wysokie czwarte miejsce w lidze tylko za stołecznymi Partizanem, Crveną Zvezdą i OFK. Nic dziwnego, że zainteresował się nim mistrz Serbii. Jednak według serbskiej gazety nie chciał dłużej czekać na zdecydowany ruch ze strony Partizana i miał przyjechać do Polski. Na stronie internetowej napisano wręcz, że podpisał kontrakt z Wisłą. Krakowski klub zaprzecza, by doszło do transferu.
Ostatnio edytowane przez gooro33 : 12.06.2010 o godz. 08:22.
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując