Przegladajac lige to znakomita wiekszosc zespołów ma stracone 35-40 goli w lidze.
http://www.fkspartakzlatiborvoda.com...detaljnije/37/
Cytat:
|
postati novi član ovog poznatog klub
|
''stał się nowym członkiem tego słynnego klubu''
Cytat:
|
Zanim trafił do Zlatibora rok spędził w Graficarze Belgrad, a dwa sezony w FK Novi Sad. Najbardziej udany miał właśnie ten sezon. M.in. dzięki jego dobrej grze Spartak zajął wysokie czwarte miejsce w lidze tylko za stołecznymi Partizanem, Crveną Zvezdą i OFK. Nic dziwnego, że zainteresował się nim mistrz Serbii. Jednak według serbskiej gazety nie chciał dłużej czekać na zdecydowany ruch ze strony Partizana i miał przyjechać do Polski. Na stronie internetowej napisano wręcz, że podpisał kontrakt z Wisłą. Krakowski klub zaprzecza, by doszło do transferu.
|