Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24661
Stary 12.06.2010, 08:11
Morgenes ja myślę, że i tak to nie jest najgorszy wybór. Kolesia chciał Partizan, zadebiutował w kadrze Serbii. Nie ma go co prawda na MŚ ale warto mieć takiego zawodnika. Zwłaszcza, jeśli nie mamy zbyt wielkiej alternatywy.
Odpowiedz cytując