Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24651
Stary 11.06.2010, 23:19
Co do Makinwy, to jestem za. Gośc biega sobie po boiskach Serie A co od czasów Koźmińskiegop nie mieliśmy tam gracza co by gral w pierwszym składzie. Ponad 100 meczów we Włoszech, jest równoznaczne z 500 meczy w naszej obecnej pseudoekstraklasie.
Taki Ba, z jeszcze gorszą opinią tzn. kontuzje, dwa lata nie grał, a tutaj potrafił coś zamieszać w naszej lidze... Dlatego uważam że MAkinwa bedzie wzmocnieniem.

Chociaż wyskoczyli z tym newsem jak małpa z drzewa, nagle z czymś z czego zrezygnowano w poprzednim okienku. Nie napalam sie na niego, jak nie ma sensu sie napalać na jakikolwiek njus w polskiej prtasie.
Ostatnio edytowane przez Romy S. : 12.06.2010 o godz. 02:19.
Odpowiedz cytując