Konrad. napisał(a):

****a, co za odpowiedź: "myśle, że na przełomie czerwca i lipca zaczniemy instalacje murawy". Czy oni naprawdę nie mają tam żadnego harmonogramu? Budują sobie na spontanie, jak u pana Ryśka? Nie umie podać dokładnej daty?
To samo tyczy się wykończeniówki pod wschodnią. "Powinnismy zdążyć na połowę lipca". ****a, przecież został miesiąc. Wszystkie prace przebiają nie zależnie od warunków pogodowych... Naprawdę nie umie podać dokładnej daty zakończenia robót?
|
A widziałeś kiedyś jakąś budowę? Daty podaje się w miesiącach a nie dniach. Poza tym pogoda np. ulewne deszcze mogą wszystko pokrzyżować. Ważne jest tylko ot aby data nie przekroczyła terminu oddania tej jednej nieszczęsnej trybuny.
A teraz taka ciekawostka nie wiem na ile prawdziwa:
Cytat:
|
Zaprojektowane i zbudowane zostały fosy oddzielające boisko od widowni, bo takie były zalecenia, jednak trzeba je było zlikwidować, bo UEFA zmieniła wytyczne.
|
http://www.poznanskie-nieruchomosci....=2284&catid=44
Aha i czy te 505 mln to jest z VATem czy bez bo nie znam sie?