Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24650
Stary 11.06.2010, 22:52. Włoski łacznik informuje
Chesteroski - jest jeszcze jedna możliwość, choć na niej może bardzo zależeć klubowi, natomiast dla agenta może to być obojętne. Mówi o tym ostatnie zdanie artykułu włoskiego, którego nie tłumaczy polska strona Lazio:

Cytat:
Già perchè l'uscita di scena dell'attaccante di Lagos permetterebbe di liberare una casella di extracomunitario.
CZYLI: Odejście z zespołu napastnika rodem z Lagos [Nigeryjczyka] pozwoliłoby zwolnić jedno miejsce [w limicie przewidzianym] dla graczy spoza Unii Europejskiej.
Dla klubu z Rzymu jest to ważne, ponieważ właśnie teraz próbują pozyskać paru innych graczy (m.in. Urugwajczyka Martineza). Makinwę chętnie "opchną" nawet za niewielkie pieniądze, pytanie czy Nigeryjczyk zgodziłby się na sporo mniejszą (tak myślę) pensję, niż do tej pory otrzymywał. No i agent też pewnie za darmo nie zechce się fatygować.

EDIT: dragon - jak też uważam, że Micanski byłby dla Wisełki o wiele lepszym wyborem, niż np. Nowak, tylko czy Ilian nie podjął już decyzji o przeniesieniu się do Bundesligi?
Powód: Aktualizacja
Ostatnio edytowane przez el Nuero : 11.06.2010 o godz. 23:01.
Odpowiedz cytując