Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7712
Stary 11.06.2010, 22:45
Cytat:
Ps. jeszcze raz proszę zaprzestać mataczyć lub błaznować w sprawie dziadka Tuska z Wermachtu. Informacja o tego typu fakcie a nie pomówieniu o kandydacie na najwyższy urząd państwowy, to obowiązek demokratycznego państwa a nie tylko konkurencji politycznej, nie mówiąc tu o profesjonalnych dziennikarzach. I nie ma to nic wspólnego z agresją czy retoryką wojny politycznej lub profanacją polityczną w wykonaniu przykładowych Palikotów z PO.
Faktem było , że dziadek Tuska został siłą powołany do wehrmachtu.
Pomówieniem było sugerowanie (opierające się na plotkach) , że dziadek Tuska wstąpił tam jako ochotnik i zestawianie tego z opisem Tuska , jako polityka nazbyt pro-niemieckiego.
I to pomówienie , było ciosem poniżej pasa. Ok nie ma nic wspólnego , niech żyje król , vivat obiektywizm.

Cytat:
Jeżeli chcecie mieć takie dowody, jak zdjęcia na pierwszych stronach gazet, to musicie współpracować ze służbami specjalnymi, policjantami oraz dziennikarzami w jednym układzie.
Wszystkie media w układzie ?
Trochę zaczynam się już bać żyć w tym kraju...
Nie rozumiem w tak razie jakim cudem mimo tego całego układu , można jeszcze w niektórych gazetach bądź innych mediach przeczytać/obejrzeć informacje niezbyt pochlebne o rządzie. Dobrze , że niektórym odważnym udaje się czasem wyrwać z macek układu.

A odnośnie tego linku , to co to za idiotyczny argument , że miał już zranienie wcześniej ?
Bo tak ciężko jest służbom wrzucić kilka fotek ze zranioną twarzą , jako te ,,niby sobotnie'' ?

Cytat:
jeżeli cię to uspokoi, ok myliłem się to nie był pan Łątka jezeli wierzyć temu blogerowi to jest facet do wynajęcia niejaki dj profesor, co nie zmienia faktu że to był cyrk
tak kampania się zaczęła, tylko jakoś na razie to politycy PO chwytają się brutalnych meto
Przecież , to nie Ty wymyśliłeś tą informację .
Nawet już nie pamiętam , czy Ty to pierwszy zamieściłeś tutaj na forum , więc nie traktuj tego jako ataku personalnego
Sam przecież na początku (na podstawie zdjęć) nie wykluczałem tego , że może to być jeden i ten sam osobnik.
Zresztą dalej na 100 % wykluczyć się tego raczej nie da , ale uważam , że nie ma co w tą sprawę brnąc dalej.

Cytat:
Podobno w przeciwieństwie do studentów i maturzystów, najbardziej wierną grupą wyborców PO są nadal więźniowie z zakładów karnych,
eeee studenci chyba nadal wierni

http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2...ktualnosc.html
Ostatnio edytowane przez Mareq : 11.06.2010 o godz. 23:06.