mav23 napisał(a):

Pisałem kilka postów wyżej że na pewne pytania nie odpowiem bo albo nie znam odpowiedzi albo odpowiedzieć nie mogę. Błędy były - zawsze są a we wcześniejszych postach starałem się zwrócić uwagę na to że nie wszystkie błędy wynikają z pomyłek i niedopatrzeń projektanta. Sugerowałem też że jako architekt cenie wcześniejsze realizacje Studia Architektonicznego a sprawę odbioru bryły stadionu powinno pozostawić się indywidualnej ocenie.
Nie boje się o to że bo chyba nic w tym złego że pisze na forum i pomagam wyjaśniać wątpliwości przyszłych użytkowników obiektu, moim prywatnym zdaniem ktoś powinien robić to od początku budowy. Nie pisałem i nie napisze informacji poufnych więc chyba nic w tym złego.
Nie bawią mnie teorie spiskowe i jakieś podchody. Kibicuje Wiśle - chodzę na mecze. Więc czemu nie podzielić się wiedzą i prywatnymi spostrzeżeniami. Żałuje że zdecydowałem się na to dopiero teraz - ale to inna historia.
|
Z twojej wypowiedzi to generalnie wiemy ,ze nic nie wiemy bo to ,że nam udzielisz odpowiedzi na łatwe i proste pytania to okey kogoś pewnie tez interesuja np.tematy barierek ,koloru scian itp ale wlaśnie oczekujemy od ciebie żebyś dał nam odpowiedż na te trudniejsze pytania.Nawet ci sie nie dziwię ,ze nie powiesz ile błedów zostalo popełninych przy projektowaniu stadionu bo nie wierze jakbyś to zdradził i doszłoby do twojego szefa to nie wyciągnalby z tego konsekwencji.Zreszta piszesz ,że pracujesz w tym biurze od niedawna to pewnie wielu rzeczy nie znasz i nie potrafisz udzielić odpowiedzi.To jeśli mozna to zadam jeszcze parę pytań ty razem łatwiejszych z pewnie z odpowiedzą na nie nie bedziesz mial problemu
1)Cenisz Obtułowicza za jego wczesniejsze dokonania jak wynika z forum to powiedz czy Obtułowicz jest zadowolony z tego co zaprojektował (stadion Wisły) i czuje sie dumny z tego projektu(pracujesz tam to chyba znasz jego opinie?) ?
2)Dlaczego słynne już na tym forum klmatyzatory na dachu trybuny Wsch. nie zostały zabudowane dla uzyskania lepszej estetyki stadionu? Tylko nie pisz ,że w projekcie były zasłoniete tylko inwestor z wykonawcą zmienili bo Majchrowski w odpowiedzi na interpelacje D.Olszowki odpowiedział ,ze nie można zmienic projektu bez zgody architekta wiec rozumie ,ze ten bubel to też nie wasze dzieło?
3)Jeszce takie proste pytanko.Jakby od ciebie to zalezało i bylbyś prywatnym inwestorem znajacym stadion Wisly poleciłbyś zaprojektowanie jakiegoś stadionu Obtulowiczowi?
Nie będę sie bardziej znecal już nad tobą bo wiem ,że te wszystkie bledy to nie za twojej kadencji i nie będę więcej podawał przykładow gdzie biuro popełniło błędy bo to juz tak nic nie zmieni.Mam tylko nadzieje ze jak po skończeniu stadionu odbedzie sie kolejna edycja konkursu ArchiSzopa to nie bedzie problemu z znalezieniem osoby do ktorej powinna ona trafić Mam nadzieje ,ze osobiście odbierze ją Pan Obtułowicz i to bedzie najlepszy prezent dla kibicow Wisły.Pozdrawiam