gooro33 napisał(a):

Zacznijmy od tego jaki cel ma menager zawodnika podajac do wiadomosci publicznej ze negocjuje z Wisla...
Kolejna rozgrywka taktyczno finansowa w ktorej nawet nie wiadomo czy bierzemy udzial.
|
Wreszcie głos rozsądku. Koleś, który zarabia krocie we Włoszech raczej nie przyjdzie grać do Wisły za 150 tyś rocznie, więc dajcie sobie na wstrzymanie...