|
Tyle tylko drogi Fantomasie ze gdyby klub sprowadzal pilkarzy tylko zgodnych z oczekiwaniami kibicow to bysmy tutaj mieli bankruta a nie druzyne bijaca sie od lat o najwyzsze ligowe cele.
Anthony. Makinwa na pewno bedzie wzmocnienem tego zepsolu. On nadal przerasta ta lige umiejetnosciami mimo tego ze slabo spisuje sie w lidze Wloskiej. Dodajmy ze w calej swojej karierze strzelil tam 16 bramek. To i tak wiecej niz nie jeden polski pilkarz moglby strzelic w tej lidze.
Ostatnio edytowane przez koyoot : 11.06.2010 o godz. 21:58.
|