|
no trabki wymiataja, oni ponoc w to trabia i przed meczem i po meczu jeszcze. Chyba naprawde ich podnieca ten dzwiek. Ilez mozna. ****a nieraz na wlasne uszy slyszalem jak ludzie w to trabia ale to byla 1 (slownie jedna) trabka i az uszy puchly taki zajebany dzwiek a oni ****a z tym lataja po calym kraju i w setkach czy tysiacach trabia. Porazka jakas, oni chyba nie maja zmyslu sluchu, albo nie maj rozumu, raczej to drugie.
Szkoda ze przez te jebane trabki jakby te Mistrzostwa schodza na drugi plan uhehe ale naprawde dla kibica ktory lubi doping to to trabienie jest po prostu smieszne, zalosne i nie do pojecia.
Co do meczow to mecz ptwarcia mi sie podobal. Szybka gra z obu stron, zero cackania sie, RPA i Meksyk grali o wszystko. Sporo akcji, duzo strzalow=emocji. Za to Francja z Urugwajem zawiodla zupelnie. I jk mozna bylo sie zastanawiac nad tym czy Francja i Meksyk dadza rade awansowac to teraz nie zdziwi to ze Francja zajmie nawet 4 miejsce. Wydaje sie ze bedzie to strasznie wyrownana grupa.
Z tego co tam zauwazylem w 1 meczu (tak troche ogladalem, troche na kompa zerkalem) to chyba specjalnie sedziowie nie pomagali gospodarzom wiec to tez napewno pozytywne (moze tez na te trabki sa w****ieni i nie beda pomagac hehe). Ciekawe czy dalej gospodarze beda forsowani przez sedziow, oby nie, niech wygra czysty sport
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|