Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10559
Stary 11.06.2010, 18:27
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Nie słupy tylko wysięgniki z oświetleniem takie jak na wschodniej (źle się wyraziłem) Najpierw oświetlenie potem dach

ale czy to przypadkiem nie jest jedno i to samo? I tak muszą te wszystkie niebieskie rury tam poustawiac z tyłu i "stelaż" z przodu nad trybuną, bo niby jak sie to oswietlenie utrzyma? W powietrzu wisiec nie bedzie.. wiec co za roznica? Chyba ze chodzi im o to, ze oświetlenie zrobią zanim pokryją cały dach tym materiałem... dziwny tekst.
Odpowiedz cytując