crazykaro napisał(a):

|
Nie słupy tylko wysięgniki z oświetleniem takie jak na wschodniej (źle się wyraziłem) Najpierw oświetlenie potem dach
|
ale czy to przypadkiem nie jest jedno i to samo? I tak muszą te wszystkie niebieskie rury tam poustawiac z tyłu i "stelaż" z przodu nad trybuną, bo niby jak sie to oswietlenie utrzyma? W powietrzu wisiec nie bedzie.. wiec co za roznica? Chyba ze chodzi im o to, ze oświetlenie zrobią zanim pokryją cały dach tym materiałem... dziwny tekst.