|
Mecz był bardzo dobry i bardzo fajnie mi się go oglądało. Szkoda niewykorzystanych okazji RPA, zwłaszcza tego słupka pod koniec. Wkurzają te trąbki i to bardzo, jak im się tak chciało przez cały mecz dmuchać w te rury to nie wiem. Mam nadzieje, że na meczu Urugwaj - Francja już nie będzie tak bardzo tego słychać, niech to jakoś wyciszą bo słuchać tego przez cały mundial to bym w życiu nie zniósł.
|