Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Ral
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Krowodrza (Wisła 5)
Offline
#
10553
11.06.2010, 17:37
Powiedzcie mi proszę po kiego ch**a są te barierki ? Przecież ona okropnie wyglądają, a nie wydaje mi się by były niezbędne przy składanych krzesełkach...?
Ajde Zvezdo Sand Nad Goool !
Ral
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ral
Znajdź inne posty napisane przez Ral