Wyświetl pojedynczy post
Ral
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Krowodrza (Wisła 5)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10553
Stary 11.06.2010, 17:37
Powiedzcie mi proszę po kiego ch**a są te barierki ? Przecież ona okropnie wyglądają, a nie wydaje mi się by były niezbędne przy składanych krzesełkach...?
Ajde Zvezdo Sand Nad Goool !
Odpowiedz cytując