Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Sinoos
Senior Member
Od: 03.2005
Offline
#
10552
11.06.2010, 17:37
Ja czekam na przyszły tydzień, bo dzisiaj zaczęli układać krzesełka na tym sektorze gdzie jest literka "A". Ciekawi mnie, jak będzie komponował się napis z tymi barierkami, czy nie będzie zbyt zamazane.
Życie bym dał za krakowską Wisłę....
Sinoos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sinoos
Znajdź inne posty napisane przez Sinoos